Smaigė- Namams ir Biurui | LED Šviestuvai ir Dekoratyviniai Sprendimai / Kabelių hermetinės jungtys

 
MB „Smaigė” buvo įkurta 2012 m. Užsiimame mažmenine ir didmenine prekyba. MB „Smaigė” klientai ir vartotojai yra ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje bei Latvijoje. Ilgametė patirtis ir klientų lojalumas, patikimas bendradarbiavmas mums leidžia toliau plėsti mūsų veiklą.
Mes visada daug dėmesio skiriame parduodamų prekių kokybei ir gerai kainai. Mūsų veikos sritis remiasi „DIY – Pasidaryk pats” prekių pardavimu.

Internetinė parduotuvė www.smaige.lt. – tai elektros instaliacijos prekės: elektros laidai ir kabeliaitekstiliniai laidai, laidų sujungimo elementai. Laidų sujungimas yra saugus ir hermetiškas naudojant gelio jungtis. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite italų ir ispanų gamintojų laidų jungtis, kurias galima užkasti žemėje ar netgi panardinti vandenyje.

    Apšvietimo prekės:  „Apšvietimo kategorijoje Smaige.lt rasite platų apšvietimo sprendimų asortimentą, įskaitant LED šviestuvus, dekoratyvinius apšvietimo sprendimus ir funkcionalius šviestuvus jūsų namams ir biurui. Mūsų produktai pasižymi aukšta kokybe ir patraukliomis kainomis. Naršykite mūsų katalogą ir atraskite idealų apšvietimą, kuris atitiks jūsų poreikius ir stilių. Užsakykite dabar ir mėgaukitės greitu pristatymu bei puikiu aptarnavimu!”.

 Mes atstovaujame gamintojus: MEDAL S.r.l, PINTO S.r.l, RAY TECH S.rl. 

Krepšelis
Neseniai žiūrėta
Kategorijos