Smaigė

 
MB „Smaigė“ buvo įkurta 2012 m. Mūsų prekybinė patirtis siekia daugiau kaip 25 metus. Mes užsiimame mažmenine ir didmenine prekyba. MB „Smaigė“ klientai ir vartotojai yra ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje bei Latvijoje. Ilgametė patirtis ir klientų lojalumas, patikimas bendradarbiavmas mums leidžia toliau plėsti mūsų veiklą.
Mes visada daug dėmesio skiriame parduodamų prekių kokybei ir gerai kainai. Mūsų veikos sritis remiasi „DIY – Pasidaryk pats“ prekių pardavimu.

Internetinė parduotuvė www.smaige.lt. – tai elektros instaliacijos prekės: elektros laidai ir kabeliaitekstiliniai laidai, laidų sujungimo elementai. Laidų sujungimas yra saugus ir hermetiškas naudojant gelio jungtis. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite italų ir ispanų gamintojų laidų jungtis, kurias galima užkasti žemėje ar netgi panardinti vandenyje.

    Apšvietimo prekės:  Lauko šviestuvaiprožektoriaimediniai rankų darbo šviestuvai. Čia taip pat rasite apšvietimo įrengimui reikalingų detalių, kurios net papuoš namų interjerą: lempos laikikliai, troseliai, laidų izoliatoriai.  Šiuo metu namų interjere yra madingi retro stiliaus keramikiniai jungikliai ir rozetės. Juos taip pat rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.

    Išmanūs namai su Smaige.lt – tai išmanios rėlėsdūmų detektoriaitermostatai, telefonspynės. Taip pat Jūsų pasirinkimui belaidžiai durų skambučiai, domofonai.

Mūsų NAUJIENAtinkleliai nuo uodų bei dušo kabinos ir dušo sienelės. Tai italų gamintojų prekės, kurios yra naujoviškos, ekonomiškos, patvarios ir svarbiausia stilingos. Taip pat priskiriamos DIYpasidaryk pats prekių kategorijai.


Mes atstovaujame gamintojus: MEDAL S.r.l, PINTO S.r.l, RAY TECH S.rl.

Navigation
Close

Krepšelis

Neseniai žiūrėta

Close

Sveiki atvykę!

Slaptažodis bus išsiųstas į jūsų el.paštą.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privatumo politikoje.

Jau turite vartotoją?

Close

Close

Kategorijos