Smaigė

 
MB „Smaigė” buvo įkurta 2012 m. Mūsų prekybinė patirtis siekia daugiau kaip 25 metus. Mes užsiimame mažmenine ir didmenine prekyba. MB „Smaigė” klientai ir vartotojai yra ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje bei Latvijoje. Ilgametė patirtis ir klientų lojalumas, patikimas bendradarbiavmas mums leidžia toliau plėsti mūsų veiklą.
Mes visada daug dėmesio skiriame parduodamų prekių kokybei ir gerai kainai. Mūsų veikos sritis remiasi „DIY – Pasidaryk pats” prekių pardavimu.

Internetinė parduotuvė www.smaige.lt. – tai elektros instaliacijos prekės: elektros laidai ir kabeliaitekstiliniai laidai, laidų sujungimo elementai. Laidų sujungimas yra saugus ir hermetiškas naudojant gelio jungtis. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite italų ir ispanų gamintojų laidų jungtis, kurias galima užkasti žemėje ar netgi panardinti vandenyje.

    Apšvietimo prekės:  Lauko šviestuvaiprožektoriaimediniai rankų darbo šviestuvai. Čia taip pat rasite apšvietimo įrengimui reikalingų detalių, kurios net papuoš namų interjerą: lempos laikikliai, troseliai, laidų izoliatoriai.  Šiuo metu namų interjere yra madingi retro stiliaus keramikiniai jungikliai ir rozetės. Juos taip pat rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.

    Išmanūs namai su Smaige.lt – tai išmanios rėlėstermostatai, telefonspynės. Taip pat Jūsų pasirinkimui belaidžiai durų skambučiai, domofonai.
Mes atstovaujame gamintojus: MEDAL S.r.l, PINTO S.r.l, RAY TECH S.rl. 

Close Krepšelis
Close Neseniai žiūrėta
Close
Close
Kategorijos